Ons team

Docententeam

Robin Jansen

Hoofddocent jiu jitsu

Robin is 3e dan jiu jitsu. Hij is gecertificeerd als jiu jitsuleraar A.

Bas 's-Gravemade

Docent judo

Bas is 2e dan judo.

Peter van de Pol

Docent Judo

Peter is 4e dan judo.

Claudia van Bemmelen

Docente Yoga

Michel Brakel

Hoofddocent Judo

Michel is 4e dan judo en gecertificeerd als judoleraar B. Hij geeft sinds 2002 les.

Simon van Dijk

Docent judo

Simon is 1ste dan judo en in opleiding voor judoleraar A.

Sophie van Bodegom

Docente Judo

Sophie is 2e dan judo.

Kasper de Leeuw

Docent Jiu Jitsu

Kasper is 3e dan jiu jitsu en 2e dan judo. Hij is gecertificeerd als jiu jitsuleraar A.

Raymond van der Meer

Docent judo

Raymond is 1ste dan judo en in opleiding voor judoleraar A.

Marie van Mulbregt

Docente Judo en Tuimeljudo

Marie is 1ste kyu judo.

Pierre-Olivier Bruna

Docent judo

Pierre is 2e dan judo.

Maurice Matla

Docent A-judo, ZekerBewegen en DojoActief

Maurice is 1ste kyu judo en jiu jitsu.

Jasper Hannewijk

Docent Judo

Jasper is 1ste dan judo en in opleiding voor judoleraar A.

Bestuur

Simon van Dijk

Voorzitter

Peter van Mulbregt

Penningmeester

Suze van Schaik

Secretaris

Hans Cromjongh

Bestuurslid

Ledenraad

Jasper Hannewijk

Senior judoka

Arno Oosterom

Boyd Keijzer

Senior judoka

Marco Tuinder

Senior jiu jitsuka

Michel Brakel

Senior Judo

Koos Martens

Ouder van Daan Martens

Michiel van der Griendt

Ouder van Sophie van der Griendt

Commissies

Binnen en buiten het zicht zetten onze vrijwilligers zich in voor de vereniging.

Administratie

Judith Teunisse
Aukje Veltmeijer

Technische zaken

Patrick van der Linden
Hans Cromjongh

Communicatie en PR

Sophie van Bodegom
Aukje Veltmeijer
Mandy Maat
Simon van Dijk
Monique Derksen
Suze van Schaik

Receptie

Riet van de Waeter
Suze van Schaik
Rebecca Mergler
Maarten Verbaan
Mandy Maat

Huisvestingscommissie

Peter van der Pol
Hans Cromjongh

Activiteitencommissies

Jeugdkamp

Mark Kalsbeek
Kasper de Leeuw
Casper Cromjongh
Hans Cromjongh
Suze van Schaik
Sophie van Bodegom
Marie van Mulbregt
Stefan Hugtenburg

Survival

Hans Cromjongh

Sinterklaasfeest

Marie van Mulbregt
Petra Visser
Dianne Brakel
Jasper Hannewijk
Suze van Schaik

Eindejaars BBQ

Arno Oosterom

Sportzaken

Dojo-assistenten

Daan Martens
Rebecca Mergler
Fedor Shevtsov
Stijn van Meeuwen
Peter van Mulbregt

Wedstrijdsecretariaat

Masja van Meeteren

Onderlinge wedstrijden

Koos Martens
Hans Cromjongh
Casper Cromjongh
Raymond van der Meer

Kascommissie

Peter van der Pol
Aart Hemker
Boyd Keijzer

Vertrouwenspersoon

Jan Sassen
Brenda van der Linden