Our team

Trainers

Robin Jansen

Hoofddocent jiu jitsu

Robin is 3e dan jiu jitsu. Hij is gecertificeerd als jiu jitsuleraar A.

Bas 's-Gravemade

Docent judo

Bas is 2e dan judo.

Claudia van Bemmelen

Docente Yoga

Michel Brakel

Hoofddocent Judo

Michel is 4e dan judo en gecertificeerd als judoleraar B. Hij geeft sinds 2002 les.

Simon van Dijk

Docent judo

Simon heeft 1e dan judo en in opleiding voor judoleraar A.

Kasper de Leeuw

Hoofddocent Jiu Jitsu

Kasper is 3e dan jiu jitsu en 2e dan judo. Hij is gecertificeerd als jiu jitsuleraar A.

Raymond van der Meer

Docent judo

Raymond heeft 1e dan judo en in opleiding voor judoleraar A.

Pierre-Olivier Bruna

Docent judo

Pierre is 2e dan judo en geeft wedstrijd training met een focus op alternatieve technieken

Maurice Matla

Docent ZekerBewegen en DojoActief.

Maurice beoefent meerdere vechtsporten en is docent Hanmudo.

Board

Simon van Dijk

Voorzitter

Peter van Mulbregt

Penningmeester

Suze van Schaik

Secretaris

Hans Cromjongh

Bestuurslid

Members council

Jasper Hannewijk

Senior judoka

Arno Oosterom

Boyd Keijzer

Senior judoka

Marco Tuinder

Senior jiu jitsuka

Michel Brakel

Senior Judo

Koos Martens

Ouder van Daan Martens

Michiel van der Griendt

Ouder van Sophie van der Griendt

Volunteers behind the scenes

Also, out of sight, our top people work on their tasks in various committees.

Administration

Judith Teunisse
Aukje Veltmeijer

Technical affairs

Patrick van der Linden
Hans Cromjongh

Communications and PR

Mirjam van Rees
Casper Cromjongh
Fleur van Mulbregt

Reception

Evelien Stobbe
Riet Van de Waeter
Suze van Schaik
Rebecca Mergler
Maarten Verbaan

Housing committee

Peter van der Pol
Hans Cromjongh

Activity committees

Mutual matches

Koos Martens
Hans Cromjongh
Casper Cromjongh
Raymond van der Meer
Evelien Stobbe

Youth camp

Mark Kalsbeek
Kasper de Leeuw
Casper Cromjongh
Hans Cromjongh
Suze van Schaik

Survival

Hans Cromjongh

St. Nicholas Party

Marie van Mulbregt
Petra Visser
Dianne Brakel
Jasper Hannewijk
Suze van Schaik

End-of-year barbecue

Arno Oosterom

Sports issues

Dojo-assistents

Talea Heidergott
Marie van Mulbregt
Jasper Hannewijk
Sophie van Bodegom
Rebecca Mergler
Floor Lemaître
Juna Hensema
Stijn van Meeuwen
Steyn Veltmeijer

Match secretariat

Willem de Koster
Masja van Meeteren

Finance committee

Peter van der Pol
Aart Hemker
Boyd Keijzer

Trustee

Jan Sassen
Brenda van der Linden