Our team

Trainers

Robin Jansen

Hoofddocent jiu jitsu

Robin is 3e dan jiu jitsu. Hij is gecertificeerd als jiu jitsuleraar A.

Peter van de Pol

Docent Judo

Peter is 4e dan judo.

Jasper Hannewijk

Docent Judo

Jasper is 1ste dan judo en in opleiding voor judoleraar A.

Claudia van Bemmelen

Docente Yoga

Michel Brakel

Hoofddocent Judo

Michel is 4e dan judo en gecertificeerd als judoleraar B. Hij geeft sinds 2002 les.

Simon van Dijk

Docent judo

Simon heeft 1e dan judo en in opleiding voor judoleraar A.

Sophie van Bodegom

Docente Judo

Sophie is 2e dan judo en gecertificeerd als judoleider.

Emmanuel Datondji

Docent judo

Emmanuel is 1ste dan judo

Kasper de Leeuw

Docent Jiu Jitsu

Kasper is 3e dan jiu jitsu en 2e dan judo. Hij is gecertificeerd als jiu jitsuleraar A.

Raymond van der Meer

Docent judo

Raymond heeft 2e dan judo en in opleiding voor judoleraar A.

Marie van Mulbregt

Docente Judo en Tuimeljudo

Marie is 1ste dan judo en gecertificeerd als judoleider.

Floriane Bruna

Docente judo

Floriane is 2e dan judo

Pierre-Olivier Bruna

Docent judo

Pierre is 2e dan judo en geeft wedstrijd training met een focus op alternatieve technieken

Maurice Matla

Docent A-judo, ZekerBewegen en DojoActief

Maurice is 1ste dan judo en 1ste kyu jiu jitsu.

Dean Holland

Docent Judo

Dean geeft de wedstrijdtraining.

Board

Simon van Dijk

Voorzitter

Jasper Hannewijk

Bestuurslid

Peter van Mulbregt

Penningmeester

Suze van Schaik

Secretaris

Hans Cromjongh

Bestuurslid

Members council

Michel Brakel

Senior Judo

Arno Oosterom

Boyd Keijzer

Senior judoka

Marco Tuinder

Senior jiu jitsuka

Stefan Hugtenburg

Senior judoka

Volunteers

Our volunteers work for the association.

Administration

Judith Teunisse
Aukje Veltmeijer

Technical affairs

Patrick van der Linden
Hans Cromjongh

Communications and PR

Sophie van Bodegom
Aukje Veltmeijer
Simon van Dijk
Monique Derksen
Suze van Schaik

Reception

Riet Van de Waeter
Suze van Schaik
Rebecca Mergler
Maarten Verbaan
Patricia Richardson

Housing committee

Peter van der Pol
Hans Cromjongh

Activity committees

Youth camp

Mark Kalsbeek
Kasper de Leeuw
Casper Cromjongh
Hans Cromjongh
Suze van Schaik
Sophie van Bodegom
Marie van Mulbregt
Stefan Hugtenburg

Survival

Hans Cromjongh

St. Nicholas Party

Marie van Mulbregt
Petra Visser
Dianne Brakel
Jasper Hannewijk
Suze van Schaik

End-of-year barbecue

Arno Oosterom

Sports issues

Dojo-assistents

Rebecca Mergler
Fedor Shevtsov
Peter van Mulbregt
Juna Hensema
Marleen Brouwer

Match secretariat

Olga Meijer
Balazs Villanyi

Mutual matches

Hans Cromjongh
Casper Cromjongh
Raymond van der Meer

Finance committee

Peter van der Pol
Aart Hemker
Boyd Keijzer
Jeffrey Mangon

Trustee

Jan Sassen
Brenda van der Linden